Ugrás a tartalomra

Karrier

A HUN-REN-nél elkötelezettek vagyunk a kutatói kiválóság ösztönzése, továbbá olyan körülmények megteremtése iránt, amelyekkel vonzóvá tehetjük a kutatói pályát, támogatjuk a tehetséges kutatók bevonzását és megtartását, illetve meg tudjuk győzni a külföldön dolgozó magyar kutatókat, hogy érdemes itthon folytatni a kutatási tevékenységüket.

Fiatal kutatók

A fiatal kutatók számára képzési és fejlődési lehetőségeket kínálunk, emellett támogatjuk őket, hogy bekapcsolódjanak a hazai és a nemzetközi tudományos vérkeringésbe.

Tapasztalt kutatók

A rövid, közép- és hosszú távú tapasztalatokkal rendelkező kutatókat a HUN-REN kutatóhelyein ösztönző környezet, folyamatosan fejlesztett infrastruktúra, személyes fejlődési lehetőségek, sokrétű hazai és nemzetközi szakmai kapcsolatok és megbecsülés várja.

Egyéb munkakörök

Ha Ön nem kutató, de érdekli a tudomány világa és szeretne részese lenni a nagy felfedezéseknek, a kutatóhálózatnál a saját szakterületén Ön is támogathatja a kutatók munkáját, ezzel segítve a tudomány fejlődését.

A HUN-REN kutatóhelyei folyamatosan hirdetnek álláspályázatokat, a részletek az alábbi linkeken találhatók.